Screenshot 2023-12-02 at 23.31.26.png
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
Slide
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
190 0
Draudimo žalos vertinimai

Instrukcija. Ką daryti po audros.

Audra sugadino stogą, audra nuvertė medį ant Jūsų namo, audra sulaužė tvorą, audra sulaužė vartus, audra nuvertė kaminą, nuplėšė vėjalentės ir lietvamzdžius. Audra ir kruša gali padaryti daug žalos per labai trumpą laiką. Svarbu išlikti ramiems ir nepasimesti, bei atlikti keletą nesudėtingų darbų, kurie neleis sparčiai didėti žalai ir laimėsite truputi laiko.

Audros, vėjo arba krušos padaryta žala jau tapo dažnas reiškinys Lietuvoje. Kiauras stogas gali padaryti daug žalos vidaus apdailai ir daiktams, todėl svarbu kuo greičiau imtis nesudėtingų laikinų darbų.

 1. Praneškite savo draudimo bendrovei arba REMEKS komandai apie žalą. Gaukite žalos numerį, jis bus svarbus vėlesniuose darbų etapuose.
 2. Jei vėjas arba kruša apgadino stogą. Saugių būdu užlipkite ant stogo, paprašykite pažįstamų arba kaimynų Jums padėti.
 3. Skirtingi audros stoto sugadinimai gali būti skirtingai lokalizuojami, kad žala nedidėtu. Pavyzdžiui skylės stoge galima laikinai užpurkšti statybinėmis putomis, turint litavimo lempa ir smalos juostos (ruberoido) galima pašildžius laikinai užklijuoti. 
 4. Skyles stoge galima laikinai uždengti plėvelė, plačia lipnia juosta, bei daugelių kitų būdų.
 5. Atsilupusias vėjalentes, kraigo arba kamino skardas, šiferio arba skardos lapus galima laikinai prikalti, kad neplevėsuotu ir atitrūkę nekeltu pavojaus aplinkiniams. 
 6. Išdaužyti langai ir stiklo liekanos kelia pavojų. Užkalkite išdaužytus langus medienos plokšte, faneros lapais, storesniu ir tankesnių audeklu arba stora plėvele. Tai neleis vėjui, lietui ir stiklo likučiams pakliūti vidun.
 7. Jei medis užvirto ant pastato būkite atsargūs, netempkite medžio už šakų, neikite į pastato vidų.
 8. Medžio užvirtimas yra labai pavojingas, nes medžio svorio centras, bei atramos taškai yra nevisame ilgyje ir plote, pašalinus atramos tašką arba pasikeitus svoriui keičiasi medžio balansas ir medis gali pasisukti, nuslinkti į tą pusę kur Jūs nesitikėjote. Gali sužeisti Jus, aplinkinius arba padaryti dar daugiau žalos.
 9. Pirma medis turi būti utilizuotas. Supjaustytas mažais gabaliukais. Pjaustymas pradedamas nuo ploniausių šakų. 
 10. Sulaukite draudimo bendrovės arba REMEKS eksperto, kad būtų atliktas defektavimas ir žalos vertinimas.
 11. Prašykite draudimo pagalbos, kad būtu atliktas saugus ir profesionalus sugadinto stogo dalių, medžio utilizavimas ir pastato remontas.

Pasitikėkite Draudimo bendrovės ir REMEKS jungtine komanda. Nuo A iki Z, tai RAMU ir PATOGU.

Darbų etapai po audros: 1. Žalos vertinimas --> 2. Remontas

PARTNERIAI

PARAŠYKITE MUMS

Sugadintas turtas (pasirinkti)

Maksimalus įkėlimo dydis: 20,00 MB