Screenshot 2023-12-02 at 23.31.26.png
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
Slide
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
190 0
Draudimo žalos vertinimai

Valymas po gaisro, suodžių kvapo naikinimas, patalpų džiovinimas ir dezinfekcija, namų turto laikinas perkraustymas ir sandėliavimas. Valymas po gaisro apima daugelį sudėtingų organizacinių ir profesionalių sprendimų. Koks valymo būdas turi būti pasirinktas, mechaninis naudojant abrazyvą, kaip sausas ledas, soda, smėlis, lazeris, o gal specializuotas rankinio valymo metodikas. Kokia chemija bus naudojama, o gal visai be chemijos. Ką valysime, o ką išmesime? Nuo kur pradėsime valyti? Nuo  sienų, ar nuo baldų? Ką daryti kai gaisrininkai pripylė tiek vandens, kiek namas gyvenime nematė. Nepergyvenkite! Galima džiovinti ir valyti lubas, sienas, grindis, mediena, gipsą, dažytus ir lakuotus paviršius. Galima valyti buitine technika, elektronika. Baldus, kilimus, čiužinius ir vaikų žaislus su knygomis. Po gaisro išvalyti galima labai daug. Neskubėkite visko griauti, laužyti ir išmesti. Valymas padeda sutaupyti laiko ir pinigų atstymo procese.

Jūsų priešas ne kvapas, Jūsų priešas yra anglis su vandeniu (anglies rūgštis) - stipriai gali pakenkti paviršiams. Anglies rūgstis tai anglies ir vandens mišinys. Gaisro metu dega įvairios medžiagos skleisdamos atliekas suodžių pavidalu, patalpoje pakyla temperatūra. Anglies dulkės karšto oro srautuose "užsisuką" kampuose ir suformuoja juodo voratinklio struktūras. Anglies dulkės nusėda ant visų paviršių. Patalpoje esantis oras išgarina visą drėgmę, kuri juodo kondensato pavidalu nusėda ant paviršių kartu su anglies suodžiais. esant dideliam kiekiui suodžių ir drėgmei susiformuoja juodas purvas ("anglies snargliai") teka sienomis. Visa tai anglies rūgšties purvinas kokteilis. Jei patalpoje temperatūra buvo žema, pavyzdžiui antras namo aukštas atviros ugnies nematė, o tik sausai aprūko. Sauso paviršiaus jokiu budu NETRINKITE, nepeckiokite pirštais. Kreipkitės į draudimo bendrovę ir jos partnerius, kurie specializuojasi ir žino kaip visko dar labiau nesugadinti.

Pasikonsultuokite, juk tai nieko nekainuoja. Gaisro padarinių šalinimas turėtu prasidėti, kaip galima operatyviau siekiant apsaugoti išlikusius nors ir purvinus-aprūkusius paviršius, konstrukcijas ir namų daiktus. Po gaisro valymo dar lauks mažesnis arba didesnis remontas.

Pasitikėkite Draudimo bendrovės ir REMEKS jungtine komanda. Nuo A iki Z, tai RAMU ir PATOGU.

PARTNERIAI

PARAŠYKITE MUMS

Sugadintas turtas (pasirinkti)

Maksimalus įkėlimo dydis: 20,00 MB