Terasa, tai puikus gyvenamosios erdvės išplėtimas. Tačiau terasoje užsidegė elektros prietaisai. Gaisras persimetė į fasadą ir liepsnos apgaubė stogą. Sudegė pusė stogo, išdegė langai. Visas namas paskendo juoduose dūmuose ir suodžiuose.  Visos patalpos ir namų daiktai buvo labai stipriai sulieti vandeniu. Seimos situacija buvo nepavydėtina. Nėra kur gyventi, nėra kur nusiprausti, nieko nebėra. Sudegė, prasmirdo arba virto šlapia koše viskas. Sienos, lubos, grindys, baldai, drabužiai, buitinė technika ir elektronika, knygos ir kiti brangūs daiktai. Ką daryti toliau!!! REMEKS komanda ateina į pagalbą. Savininkams buvo suteikta pilna nemokama konsultacija, pasiūlytas operatyvus sprendimas žalai sureguliuoti ir atstatyti namus. 
Gaisras verslo-biuru centre. Gaisras kilo parkinge. Parkingas išdegė pilnai. Sudegė automobiliai, elektros skydinė, liftai. Išplitusi ugnis persimetė į aukščiau esančius aukštus. Sudegė serverinė, ventiliacinė kamera. Labai stipriai aprūko ofisai, kabinetai, poilsio kambariai, visi baldai, kompiuteriai, gamybai skirtos medžiagos ir detalės, gatava produkcija ir kitas turtas. Pastato savininkai ir administratoriai buvo neviltyje. Kada vėl bus galima sugrįžti į savo darbo vietas? Pagalbai atstatant patalpas po gaisro buvo pasitelkta REMEKS komanda. Buvo įvertinta žala, administruoti visi reikalingi dokumentai ir formalumai net su dviem draudimo bendrovėmis. Atliktas visų patalpų ir jame esančiu daiktų specializuotas valymas po gaisro. Baldai, kompiuteriai, biuro darbo priemonės. 
 
Gaisras !!! Dideliame prekybos centre kilo gaisras. Užsidegė alaus šaldytuvas. Kadangi gaisras kilo alkoholio skyriuje ir kai nuo karščio sutrūkinėjo alkoholio buteliai gaisras dar labiau išsiplėtė. Padaryta žala milžiniška, gaisro metu pilnai išdegė alkoholio skyrius, stipriai aprūko prekybos salė ir joje esančios prekės, kasos, lentynos, stelažai, šaldytuvai, vežimėliai ir kt. Stipriai aprūko konditerijos, kulinarijos, mėsos ir žuvies cechai ir specializuota įranga juose. Pagalbai atstatant patalpas po gaisro buvo pasitelkta REMEKS komanda. Dirbant be poilsio dienų nuo ankstyvaus ryto iki vėlyvo vakaro. Nuo suodžių išvalytos visos prekybinės ir gamybinės patalpos, bei įranga jose. Ventiliacinės šachtos, vamzdynai ir ortakiai. Panaikintas nemalonus suodžių kvapas.
Kas gali būti baisiau, kai važiuodamas namo pamatai degančius savo namus. Gaisras 2-ame aukšte. Sudegė visas antras gyvenamasis aukštas, pirmas aukštas ir rūsys su garažu buvo labai stipriai sulieti vandeniu. Savininkai buvo šoke, šeimos situacija buvo baisi. Nėra kur gyventi, nėra kur nusiprausti, nieko nebėra. Sudegė, prasmirdo arba virto šlapia koše viskas. Sienos, lubos, grindys, baldai, drabužiai, buitinė technika ir elektronika, knygos ir kiti brangūs daiktai. Ką daryti toliau!!! REMEKS komanda ateina į pagalbą. Savininkams buvo suteikta pilna nemokama konsultacija, pasiūlytas operatyvus sprendimas žalai sureguliuoti ir atstatyti namus. Bendradarbiaujant su draudimo bendrove buvo atliktas pilnas žalos įvertinimas ir suderinti visi formalumai. Savininkai nemokamai apgyvendinti laikiname būste. Tvarkingai sutvarkyta gaisravietė utilizuojant sudegusias konstrukcijas ir namų daiktus. Pilnai išvalytas ir išdžiovintas namas. 
 
Ir vėl gaisras gyvenamajame name. Gaisras kilo vaikų kambaryje, išdegė vaikų kambarys, dalis 2-o aukšto ir namo stogo, stipriai aprūko ir gaisro metu buvo sulietos visos kitos patalpos ir namu daiktai. Savininkų nusivylimas ir pasimetimas. Darbas, vaikų mokykla, drabužiai, baldai, buitinė technika, knygos. Kaip ir ką daryti? Pagalbai atstatant patalpas po gaisro buvo pasitelkta REMEKS komanda. Buvo suteikta operatyvi pagalba laikinai uždengiant stogą, kad nelytu lietus ir butu išsaugota kita dalis namo ir jame likę daiktai. Savininkams buvo suteikta pilna nemokama konsultacija, pasiūlytas operatyvus sprendimas žalai sureguliuoti ir atstatyti namus. Bendradarbiaujant su draudimo bendrove buvo atliktas pilnas žalos įvertinimas ir suderinti visi formalumai.
 

MUMIS PASITIKI