Screenshot 2023-12-02 at 23.31.26.png
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
Slide
Image is not available
Draudimo žalų ekspertai
190 0
Draudimo žalos vertinimai

Instrukcija. Ką daryti po gaisro.

Gaisras namuose yra tikrai didelė nelaimė. Stresas, neviltis, pasimetimas. Kaip elgtis, ką daryti, kur kreiptis, nuo pradėti tvarkyti namus. Daug klausimų. Todėl labai svarbu nepasimesti ir atlikti keletą svarbių dalykų, kurie tikrai pagreitins atstatymo darbus, išsaugos dalį turto, neleis žalai ir nuostoliui didėti. 

Jūsų priešas po gaisro yra ne suodžių kvapas (Jis pašalinamas vėlesniuose darbų etapuose). Jūsų priešas yra drėgmė susimaišiusi su anglies dulkėmis. Toks kokteilis suformuoja anglies rūgšties sausą plėvelę arba šlapią košę ant lubų, sienų, grindų ir daiktų. Anglies rūgšties plėvelė arba košė veikia aktyviai esant šiltai temperatūrai ir daug drėgmės. Todėl visų pirmą reikia leisti patalpoms atvėsti iki +12-15 *C (šaltuoju metu per daug nešildyti), kad nesikauptu kondensatas, bet būtų pakankamai saugu, neužšaltų vandentiekis ir kiti skysčiai. Nevėdinkite patalpų atidarytais langais ir durimis - nepadės, tačiau labai pablogins situacija, nes į patalpas paklius daug lauko drėgmės. Laikykite patalpas kuo sausiau ir vėsiai, tai sulėtina visas anglies rūgšties chemines reakcijas kurios veikia paviršius. Nedėkite jokių ventiliatorių džiovinimui. Džiovinimui galima naudoti tik drėgmės surinkėjus uždarose patalpose. Plastikas, emalis pakeičia spalvas ir tampa gelsvai dėmėtas, o gipsas, tinkas, šviesūs dažai tampa pilki. Nors ir gaisras namuose, tačiau labai daug turto galimą išvalyti, kvapus panaikinti, vėliau atliekamų remonto darbų bus mažiau. Susitaupys Jūsų laikas ir galėsite vėl džiaugtis namais.

 1. Nedelsiant kreipkitės į savo draudimo bendrovę, bei REMEKS. Informuokite, kad gaisras namuose.
 2. Nieko nebelieskite (kelios dienos nieko nepakeis), palikite taip, kaip yra, kol atvyks apžiūrai Draudimo bendrovės ir REMEKS specialistai.
 3. Pagal galimybę uždarykite ir užsandarinkite duris ir langus, kad per artimiausias kelias dienas vagys nepatektų vidun.
 4. Nevėdinkite patalpų atvirais langais ir durimis, taip kvapo nepanaikinsite.
 5. Pagal galimybes surinkite, išsiurbkite vandens likučius. Pastatykite drėgmės surinkėjus.
 6. Jeigu stogas kiauras, sumažinkite lietaus ir drėgmės patekima vidun. Užklokite, uždenkite laikina storą plėvelę. Uždengimas gali būti nepilnai sandarus. Tačiau, jeigu sumažinsite patenkančiu kritulių kiekį bent 50-80% tikrai bus puiku. Tai pasitarnaus dalies turto laikinam apsaugojimui iki paruošiamųjų darbų. Valymas po gaisro, kvapų naikinimas, remontas.
 7. Nevalykite savarankiškai daiktų, baldų, aprūkusių sienų ir grindų. Netrinkite, nečiupinėkite. Valymas po gaisro padės išvalyti viską, tačiau ten kur trinsite, liesite pirštais gali likti antspaudai. Nenaudokite fairy ir kitų valiklių, nenaudokite vandens.
 8. Pilnai sudegusius daiktus rekomenduojame iškarto išnešti laukan ir tvarkingai sudėti atskiroje zonoje, neišmeskite kol jų neapžiūrės draudimo arba REMEKS ekspertai. Jie turės būti sudefektuoti, kad gautumėte išmoką už pilnai sugadintus ir nebevalomus daiktus.
 9. Pagal galimybės atkurkite laikiną elektrą ir vandens padavimą. Jie bus reikalingi, kai prasidės valymas po gaisro, bei kiti atstatymo remonto darbai.

Ką sakyti kaimynams?

 1. Užeikite pas kaimynus. Atsiprašykite už nelaimę. Pasakykite, kad turte draudimą. Paklauskite ar kaimynai turi savo draudimą.
 2. Jeigu kaimynų butas aprūko arba jame jaučiasi suodžių kvapas. Pasiūlykite, kad Jūsų draudimo bendrovė pasirūpintu ir butu atliktas valymas po gaisro ir suodžių kvapo naikinimas. Taip parodysite nuoširdumą savo ir kaimyno nelaimei. Išsaugosite gerus santykius su kaimynais.

Kreipkitės į Remeks komandą ir mes pakonsultuosime paprastai ir suprantamai, žalos vertinimas bus greitas ir profesionalus, greita komunikacija su draudimo bendrovę, pasirūpinsime visais paruošiamaisias ir atstatymo darbais. Gaisras namuose nebebus toks baisus.

Pasitikėkite Draudimo bendrovės ir REMEKS jungtine komanda. Nuo A iki Z, tai RAMU ir PATOGU.

Darbų etapai po gaisro: 1. Žalos vertinimas --> 2. Džiovinimas --> 3. Valymas po gaisro --> 4. Kvapų naikinimas --> 5. Remontas 

PARTNERIAI

PARAŠYKITE MUMS

Sugadintas turtas (pasirinkti)

Maksimalus įkėlimo dydis: 20,00 MB